Bravo Sami Başkan!
Mustafa Yıldız

Mustafa Yıldız

Yazı-Yorum

Bravo Sami Başkan!

16 Ağustos 2018 - 13:02 - Güncelleme: 16 Ağustos 2018 - 14:08

Çanakkale'nin Lapseki İlçesi Umurbey Beldesi son yıllarda adından sıkça söz ettiriyor. Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş'ın göreve gelir gelmez beldenin çehresini değiştirmesi ve beldeye yapılan yatırımların dışında, Umurbeyi dünya çapında starlarla adının anılması ile çeşitli festivallerle Çanakkale'nin en küçük beldelerinden olan Umurbeyi ve Çanakkale'yi tüm dünyaya tanıtmayı başaran başarılı Belediye Başkanı Sami Yavaş şimdide 27.şeftali festivalinde Dünya starı alexandar stanı getiriyor olması bu yazıyı kaleme almama sebep verdi. 

Bu yıl 27'ncisi düzenlenecek Umurbey Geleneksel Şeftali Festivalinde bir kez daha ünlü bir isim boy gösteriyor. Daha önce Çanakkale'ye bu kadar star geldiğine şahit olmamıştım.  Ünlü popçu Alexandra Stan 18 Ağustos Cumartesi günü Umurbey'de sahne alacak. Umurbey Belde Stadındaki ücretsiz konser saat 21.00'de başlayacak ve tüm Çanakkale yine Umurbey'e akacak. Sami Yavaş'ın en büyük başarılarından birisi, Beldesi'nin tanıtımını iyi yapıyor olması.

Alexandra Stan'in yanı sıra 'Heyecanı yok' şarıkısıyla ismini geniş kitlelere duyuran rapçi Gazapizm 17 Ağustos Cuma günü saat 21.00'de konser verecek. Öte yandan Alem FM programcısı Dj Fatih Yıldırım festivalin her iki gününde canlı performans sergileyecek. Festival kapsamında konserlerin yanı sıra birçok yarışma ve özel etkinlik düzenlenecek. 

Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş'a Çanakkale'mize ve Umurbey'e sunduğu katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Bu yazı 621 defa okunmuştur .

Son Yazılar