Reklam
DUYGU YILMAZ

DUYGU YILMAZ

[email protected]

DEĞİL Mİ?

18 Mart 2020 - 10:50 - Güncelleme: 18 Mart 2020 - 12:55

Değiştiğimi söylediler.Belkide beni kıskanıyorlardı çünkü onlar değişmediler.Belkide hayal kırıklığına uğradılar çünkü hala aynılar.

 

Aynı yerde saymanın verdiği hırsla değiştim.Evet değiştim,başarmak arzusuyla değiştim.Çoğu insan gibi bende sıradan biri gibi doğdum.Ve sıradan olmayı problem etmedim.Çünkü,sıradan doğmuş olabilirim ama bu sıradan ölmem gerektiğini göstermez.

 

Benim her arzum her istediğim kendimi geliştirmek için.Her gün,her saat,her dakika.Kendimi daha iyi yapmaya ve kendimi sıradanlıktan kurtarmaya çalıştım.Çünkü ben artık bir ANNE’ydim.Sorumluluklarım arttı.Evladım için sıradan olmamalıydım.Bunun için bir adım atmaya karar verdim.

 

EVET DEĞİŞTİM...

 

Hedeflerime ve hayallerime hep güldüler.Belkide onlar bunlara sahip olmadığı için kıskandılar.Belkide onların hayalleri kabus olmuştu.Belkide hayatları korku hikayesinden farksızdı.Kendimi beğenmiş olduğumu söylüyorlar belkide sadece hırsımı kıskanıyorlar.Belkide onlara zayıf olduklarını hatırlatıyorum.

 

Dağın zirvesindeki başarıya ulaşamayacağımı söylediler.Başarısız olacağımı ve düşeceğimi söylediler.Kimsenin bana inanmadığını söylediler.Belkide onlarla birlikte dağın dibinde oturacak birini arıyorlardı.

 

BİLİYOR MUSUN?

 

Çoğu kişi hayalleri ve istekleri için çabalamıyor bile.Onlar cesareti olmayanlar,onlar zorlamanyalar,onlar hayalleri için savaşmayanlar.Belkide korktular,kaybetmekten korktular.

 

BİLİYORMUSUN?

 

Asla yapamayacağımı söylüyorlar.Tek başına yürüyüp başarılı olmak,bir sürü kişiyle amaçsız dolaşıp,hayatı boyunca başarısız olmaktan iyidir.Ama yalnız olmak sorun değil,biliyorum ki ben güçlüyüm,daha iyiyim,daha büyüğüm.Onlarsız da büyümeye devam ediyorum.İleriye doğru onlarsız da sürekli hareket halindeyim.Sen bir su birikintisi değilsin,üzerine basıp geçmelerine izin verme!

Onlardan aşağıda değilsin.

Dinle,denemeye devam et,güçlü yürü,mücadele et ve yalnız hissettiğinde kendine tutun.

Sakın,Sakın hırsını ve arzunu kaybetme...

DUYGU YILDIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum